Apartament 2+1 me qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-923-12Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysni Gerbolli

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Sistemi i ngrohjes eshte me kondicioner eshte i implementuar ne cdo ambient.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ne nje zone mjaft te aksesueshme.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Don Boskos, zona e Zogut te Zi, zona e Laprakes etj.

Cmimi 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 318-23R 270 €

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 

Pozicionohet ne rrugen kryesore n
Me Qira 114-27b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Pozicionohet ne rrugen kryesore ne nje zone shume te ...

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane
Pozicionohe
Me Qira 1122-49V 300 €

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane Pozicionohet ne nje zone shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 919-9D 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tira
Me Qira 722-10S 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne ...

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 119-19S 360 €

Apartament 2+1 prane shkolles Sabaudin Gabrani ne rrugen Sulejman Pitarka, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti pozionohet ne nje zone sh
Me Qira 614-3j 450 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozionohet ne nje zone shume te mire te ...

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat t
Me Qira 915-70b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...