Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane (TRR-713-20) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 98 m2. Ofrohet i gjithi i mobiluar me pajisjet dhe mobiljet e nevojshme. Ne te do te gjeni:...

Apartament 1+1 me qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-713-19) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ky apartament ju ofrohet me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme shtepiake, sic i shihni dhe ne foto. Ai ndodhet ne katin e VI-te te pallatit, me ashensor. Ka...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-713-18) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera te Komuna Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te njohura te qytetit. Zona perreth ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetese, duke filluar nga supermarketet e deri...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-713-14) Cmimi:370 euro

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te njohura te Tiranes, ndaj eshte mjaft i pershtatshem per zyra perfaqesuese. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-13) Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Banesa ofrohe...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-713-1) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 55 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, aneks gatimi, dh...

Apartament 1+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-42) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Me siperfaqe 55 m2, apartamenti ju ofron te gjitha kushtet per te jetuar. Ne te perfshihet salloni i ndenjes dhe i gatimit, dhoma e gjumit, ballkon dhe banjo, te cilat jane...

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-613-41S) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-613-39) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe ofrohet me te gjitha mobilj...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-613-38) Cmimi:1200 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 150 m2. Ne te hyre do te gjeni sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-613-37) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe 108 m2, ai eshte i organizuar mjaft mire ne sallon ndenje, ambjent i vecua...

Apartament 3+1 me qera qender te Tiranes, (TRR-613-35) Cmimi:2000

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje ndertese te re dhe shume te mirembajtur. Ndodhet ne katin e 12 te kesaj ndertese me nje sipefaqe te brendshme prej 200 m2. Duke ofruar...

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-416-7b)
Tirane,Albania

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane. Pozic...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-5K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apar...

Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-6K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apar...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-416-8K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartament...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-416-9K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:600 euro