Apartament 2+1 me qera te Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRR-914-32j)

ID TRR-914-32j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter, buze rruges kryesore.
Ka siperfaqe prej 80m2 te shperndare ne sallon ndjenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 banjo.
Banesa ofrohet e kompletuar me mobilje dhe pajisje bashkohore.
Ne sallonin e ndenjes eshte nje kondicioner i madh i cili sherben per te gjithe apartamentin.
Uje dhe drita 24h.
Zona perreth eshte shume e njohur dhe e zhvilluar.
Do te gjeni prane akses ne rruget kryesore te Tiranes, si dhe fasilitetet si supermarket, banka, dyqane, lokale, etj.


Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 419-9S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 1217-56R 400 €

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat.
Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, n
Me Qira 518-38E 300 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne zonen e Saukut, ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Me Qira 714-11b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.
Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Me Qira 914-62j 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1118-63L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe ...

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira (819-21T) 250 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Veli Dedi afer unazes se re.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 916-47L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Veli Dedi afer unazes se re. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...