Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 me qera pjese e nje residence villash ne Lunder te Tiranes , (TRR-1114-58a) Cmimi:1400

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-57b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe prej 130 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ball...

Dyqan me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-1114-56b) Cmimi:350 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 46 m2 se bashku me tualet brenda. Me pare eshte perdorur si lokal por eshte I pe...

Apartament 1+1 per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1114-55b) Cmimi:72.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6–te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 63 m2 e cila ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon, korido...

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvies ne Tirane (TRS-1114-54b) Cmimi:900 Euro / m2

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste ne nje pallat te ri, te zona e Selvies ne Tirane. Pallati ka punime teper cilesore te cilet vihen ne dukje qe ne hyrjen e saj. Ofron sig...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1114-53b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Toke per shitje ne zonen e Poligrafikut ne Tirane , (TRS-1114-52a) Cmimi:100 /m2

Toke per shitje ne Tirane ne zonen e Shkozes. Toka pozicionohet ne rrugen Agush Gjergjevica mbrapa Kryegjyshates. Me nje siperfaqe prej 300m2 me formen e nje drejtkendeshi. Shume e pershtatshme per vile duke qene se pozicio...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRS-1114-51a) Cmimi:720 /m2

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti eshte pozicionuar ne katin e peste te nje pallati te ri  , me vendndodhje mbas Hotel Ferrarit ne kesaj zone .  Me nje siperfaqe prej 75 m2 ofron sallo...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRS-1114-50b) Cmimi:529.700 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Banesa ka siperfaqe prej 176.57 m2 te ndare ne sallon, kuzhine dhe dhome ngrenje te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor. Te gjitha dhomat jane te ndr...

Zyre me qera prane bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-1114-49b) Cmimi:970 Euro

Zyre moderne me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 48.5 m2 te cilen ju mund ta organizoni ate ne varesi te funksioneve tuaja. Ambjenti per zyra ndodhet ne katet e larta te nje nderte...

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1114-48b) Cmimi:290 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Banesa ka siperfaqe prej 50 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rr...

Ambjent per zyre me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane , (TRR-1114-47b) Cmimi:1250 Euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta me siperfaqe prej 87.58 m2. Pallati eshte nje nga me te njohurit ne Tirane, i mbushur plot me zyra te ndryshme shqiptare e te huaja. ...

Apartament 3+1 papafingo per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane , (TRS-817-36a)
Tirane,Albania

Apartament papafingo per shitje ne zonen e Liqenit te Thate ne Tiran...

Cmimi:269.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Kavajes ne Tirane , (TRS-817-37a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, tek Spitali...

Cmimi:145.000 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-817-38K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ...

Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-817-39a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani ne Ti...

Cmimi:218.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-817-40L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro