Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-415-60b)

ID TRR-415-60b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Zyrat kane siperfaqe prej 135 m2 te ndare ne sallon te madh, 3 dhoma, 2 tualete, 1 dhome e vogel e cila mund te sherbeje si magazine, 2 ballkone dhe koridor.

Jepet bosh.

Dhomat kane hapesira te konsiderueshme dhe kane drite dielli gjate gjithe dites.

Te gjitha dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ambjenti eshte shume I pershtatshem per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, fondacion etj.

Pallati ka ndertim teper cilesor dhe ketu ushtrojne aktivitetin disa zyra dhe kompani ne ndryshme.

Ofron siguri me kamera 24-ore, administrim dhe ashensor.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e zhvilluar. Preferohet shume si nga vendasit edhe nga te huajt.

Ka akses ne rruget kryesore te Tiranes dhe ndodhet ne nje nga pikat kyce te saj.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese ekstra.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-44N 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament per zyre me qera prane Zyrave kryesore te Postes Shqiptare ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 318-10R 400 €

Apartament per zyre me qera prane Zyrave kryesore te Postes Shqiptare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 421-15V 600 €

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern. Ka ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-k
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1122-13V 600 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 3 ...