Apartament dupleks per zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-817-25K)

ID TRR-817-25K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 141 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor.

Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 141 m2 te organizuar ne:

1 sallon me shume hapesire i bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete.

Ambienti ofrohet i pa mobiluar ose i mobiluar sipas deshires se klientit me cmim te negociueshem.

Gjithashtu mund te ofrohet dhe si hapesire biznesi per zyra.

Godina ka nje administrim shume te mire, dhe ofron uje/ drita 24 ore.

Eshte nder zonat me te zhvilluara te Tiranes duke mundesuar lehtesisht akses ne te gjitha zonat kyce te kryeqytetit - ofrohet lehtesisht akses ne:

zonen e 21 Dhjetorit, rrugen e Dibres, rrugen e Durresit, Bulevardi Zogi i I-re etj.

 

Cmimi 500 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete
Me Qira 915-36m 600 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1117-24L 400 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruges ...

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me
Me Qira 415-64m 400 €

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me Gjykaten , rrugen ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe bu
Me Qira 1117-31L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...