Zyre me qera prane zones se Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1117-24L)

ID TRR-1117-24L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 143 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruges kryesore.

Me siperfaqe totale prej 143m2 ndahet ne 4 ambiente zyre, kuzhine te pozicionuar ne sallon, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Dhomat janet te bollshme, te organizuara mire dhe te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet jane te orientuar nga jug-perendimi.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne pjesen e sallonit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si klinike private, fondacion, noteri, organizata te ndryshme, avokati etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar shume prane sherbimeve te ndryshme dhe shume te preferuar nga kliente te huaj dhe vendas.

Ka akses direkt ne Bulevardin Gjergj Fishta dhe shume prane zones se Bllokut dhe Qendres se Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume p
Me Qira 418-51L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te
Me Qira 121-23D 600 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 820-7D 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 818-11E 550 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete
Me Qira 915-36m 600 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...