Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Nikolla Lena ne Tirane (TRS-1014-63b) Cmimi:150.000 Euro

Apartament 3  + 1 per shitje ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1997, prane gjimnazit Arben Broci. Banesa ka siperfaqe prej 156 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar,...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1014-62b) Cmimi:500 Euro

Apartament 3  + 1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1997. Pallati ofron administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 156 m2 te ndare ne sallon, k...

Vile luksoze per shitje afer residences Amerikane ne Tirane , (TRS-1014-61a) Cmimi:800.000 Euro

Vile luksoze ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete te rrethuar nga vila te tjera dhe shume prane Residences amerikane ne Shqiperi. Me nje arkitekture perfekte si nga jashte edhe nga...

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane , (TRS-1014-60a) Cmimi:600.000

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash duke ofruar qetesi dhe sigurine e nevojshme. Sipefaqe totale toke eshte 470 m2 ku ndodhet edhe bazamenti i shtepise me siperfaq...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1014-59b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon...

Apartament dhe dyqan ne shitje per biznes prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1014-58j) Cmimi:170.000 euro

Apartament ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, i pershtatshem per te ndertuar biznesin tuaj.Ne shitje eshte apartament me siperfaqe 65m2 dhe dyqani ne katin bodru...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1014-57b) Cmimi:80.000 Euro

Apartament per shitje prane Restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 103.4 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor d...

Vile luksoze me qera ne Tirane , (TRR-1014-56a) Cmimi:3600

Vile per qera ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Tiranes.Kompleksi i vilave mbahet si nje nder komplekset me te preferuara nga vendas dhe te huaj.Me siperfaqe te brendshme rreth 600 m2 dhe hapesire te jashte rreth nga 70...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1014-55a) Cmimi:800

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur. Me nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2 ofron ne...

Apartament 3+1 per zyra me qera te Blloku Ambasadave ne Tirane (TRR-1014-54j) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit, i pajisur me ashensor.Ofrohet bosh duke perfshire vetem kontrabufen e kuzhines, kondicionere ne cdo dhome, grila per dritaret ...

Zyre 1+1 me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-1014-53j) Cmimi:680 Euro

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te preferuara nga te huajt ne Tirane.Mes zones se ambasadave dhe zyrave te shumta, apartamenti pozicionohet ne ...

Dyqan per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-1014-52b) Cmimi:34.200 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 24.4 m2 se bashku me tualet brenda. Brenda dyqanit jane bere disa punime ekstr...

Apartament 3 + 1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-316-37b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Engjell Mashi ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-316-38b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:500 Euro

Zyre me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-316-39K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin ...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-316-40b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-316-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:750 Euro