Apartament 2+1 per qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-823-34X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rifat Bodinaku

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 102 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, nje depo, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofron nje mobilim modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe  ne dy dhomat e gjumit. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Apartamenti ndodhet ne nje pallat i cili ofron administrim dhe siguri.
Prane baneses do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati gjendet ne nje zone te qete, te zhvilluar me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Hoxha Tahsim dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane

Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati t
Me Qira 1217-21L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e tet
Me Qira 423-4R 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e tete dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane.
Me Qira 424-56Z 650 €

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane. Shtepia eshte e ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pa
Me Qira 416-23K 600 €

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...