Apartament 2+1 per qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

ID TRR-622-1V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Tisha Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe njeren nga dhomat e gjumit.

Pallati ofron administrim dhe siguri, zona eshte mjaft e populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Medar Shtylla, autostraden Tirane-Elbasan dhe prane rrethrrotullimit te Komunes se Parisit.

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 522-17V 580 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 523-41Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 524-21Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ba
Me Qira 524-52Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Me Qira 723-9X 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...