Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane qendres se Tiranes, (TRS-418-50d) Cmimi:120.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-49L) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim, siguri 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 122 m2 i ndare ne...

Dyqan me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-418-48d) Cmimi:230 Euro

Dyqan me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare ne brendesi te kompleksit. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet. Ofrohet i pamobiluar dhe mund te ...

Apartament dupleks me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-418-47d) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe. Siperfaqja eshte 178 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine dhe tualet ne katin e pare dhe ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane, (TRR-418-46d) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfae prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-418-45L) Cmimi:290 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 85 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, korridor, tual...

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne zonen e Kamzes, ne rruge kryesore, Tirane (TRS-418-44a) Cmimi:385.000 Euro

Toke per shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez. Toka pozicionohet ne vijen e pare te bulevardit kryesor gjithashtu rruge kryesore lidhese e zones se veriut te Shqiperise. Ka nje siperfaqe 3500 m2 me statusin are. Me permasa te ...

Apartamente per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-418-43d) Cmimi:84.700 Euro

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e gjashte ne  nje kompleksi ne ndertim. Disponohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1. Siperfaqja totale  te a...

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRS-418-42d) Cmimi:52.800 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri  Ka nje siperfaqe prej 44 m2 te organizuar ne open space dhe tualet. Ofrohet bosh dhe ne gjendje te mire, me fasade xh...

Apartament 2+1 per shitje prane Unazes se Madhe ne Tirane (TRS-418-41L) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Mikel Maruli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 100 m2 dhe e brendshme 87.5m2 e organizuar ne: Sallon, ambient pe...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-40d) Cmimi:400 Euro

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale e zyres eshte 93.30 m2 e ndare ne dy apartamente 78.30 m2 dhe 15 m2 Apartamenti me siperfaqe me t...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-418-39d) Cmimi:900 Euro

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 te organizuar ne tre kate dhe 240 m2 truall. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon. Kati i dyte dhe i trete kane ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-414-3j)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne...

Cmimi:1400 euro

Vile 3-kateshe per shitje prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-414-9b)
Tirane,Albania

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile e...

Cmimi:500.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-414-10b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-414-11b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apart...

Cmimi:350 Euro

Toke per shitje prane Farkes se Madhe ne Lunder ne Tirane (TRS-315-31b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:153.600 Euro