Lokal modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-117-50L)

ID TRR-117-50L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 111m2 + 130m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore.

Ka siperfaqe te brendshme prej 111 m2 dhe verande 130m2.

Kjo prone perfshin ambientin brenda open space, 2 tualete, banakun e barit dhe veranden te pajisur me karrike dhe tavolina per nje ambien sa me relaksues.

Aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe ka funksionuar si i tille prej disa vitesh.

Ofrohet e mobiluar. Mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri. Lokali brenda ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe aspirimit.

Lokali ndodhet brenda nje lagje shume te zhvilluar dhe ka nje pozicion strategjik me akses te drejperdrejte ne rrugen kryesore.

Zona eshte shume e qete dhe po preferohet shume edhe nga te huajt kohet e fundit.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare t
Me Qira 818-56E 1980 €

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane. Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ...