Dyqan me qera prane Parkut te Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-218-31R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1750
Sipërfaqe m2 140
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te Liqenit Artificial ne kompleksin Nobis Center.

Siperfaqja totale prej 140.72 m2 eshte e organizuar ne dy ambiente qe mund te ndahen ose mund te merren se bashku.

Ndarja e pare ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe organizohet ne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Ndarja e dyte ka nje siperfaqe prej 80.72 m2 dhe organizohet e gjitha ne ambient te hapur.

Cmimet e ketyre ambienteve ne rast se deshirojne te merren te ndare jane respektivisht, 750 euro per ambientin e pare prej 60 m2 dhe 1000 euro per ambientin e dyte prej 80.72 m2.

Pjesa ballore e secilit eshte e perbere me vetrate xhami qe mundeson nje reklamim te mire te biznesit.

Kompleksi ku ndodhet eshte i ndertuar me punime cilesore dhe siguron nje administrim te mire te ambienteve te perbashketa.

Zona eshte nga me te preferuarat e qytetit te Tiranes dhe ka fluks te madh levizjeje gjate gjithe vitit.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Dora D’Istria, rrugen e Kosovareve, rrugen Marko Bocari dhe ndodhet ngjitur me hyrjen e Parkut te Madh te Tiranes.

 

Cmimi 1750 euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje
Me Qira 1218-32L 1700 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume ...

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ka
Me Qira 820-19D 1800 €

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne
Me Qira 913-33 1800 €

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 1113-4 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te palla
Me Qira 813-33 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe ...

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecu
Me Qira 517-32L 1700 €

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecuara qe komunikojne ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore.
Me nj
Me Qira 1019-1T 1800 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges
Me Qira 1116-35K 1700 €

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges kryesore. Ka nje ...