Ambient biznesi me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-223-19G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Sipërfaqe m2 140 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Ambient tregtar me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 140 m2 te shperndare ne dy ambiente te ndara.
Ambient i pare ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne ambient open space, 
nje kuzhine dhe dy tualete.
Ambient i dyte ofron nje siperfaqe prej 40 m2.
Ka funksionuar per nje kohe te gjate si bar-kafe dhe ofrohet i mobiluar ose bosh
ne varesi te kerkesave te klientit.
Eshte i pershtateshem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si: Bar-kafe, Bar-restorante etj.
Zona eshte me te preferuarat ne Tirane.
Ka akses te lehte me rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali i II etj.

Cmimi 1700 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne
Me Qira 913-33 1800 €

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore.
Me nj
Me Qira 1019-1T 1800 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ka
Me Qira 820-19D 1800 €

Dyqan me qira ne rrugen e Mylsym Shyrit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te
Me Qira 422-40V 1750 €

Ambient dyqani dupleks per qira prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi
Me Qira 218-31R 1750 €

Dyqan me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi prane parkut te ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1600 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje n
Me Qira 120-33S 1800 €

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 ...