Ambient biznesi me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-922-52G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Sipërfaqe m2 116.1 m2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 116.1 m2 te organizuar ne ambient open space, qe mund te ndahet ne dy ambiene te tjere sipas funksionit te bizensit dhe nje tualet.
Ambienti pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka funksionuar si bar-kafe.
Jepet me qera bosh. Eshte I pershatshem per bar-kafe, bar-restorant etj.

Ambienti eshte i pershtatshem edhe per zyra, klinika dentare, farmaci, magazina etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe e njohur nga banoret. 
Prane ambientit ka edhe mundesi parkimi.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Irfan Tomini, Bulevardin Gjergj Fishta etj.

Cmimi 900 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, bu
Me Qira 1217-64L 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 720-13V 1000 €

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Bar-restorant dhe lokal dasmash me qira ne fshatin Preze ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 3000
Me Qira 1021-7V 1000 €

Bar-restorant dhe lokal dasmash me qira ne fshatin Preze ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 3000 m2 dhe siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 220-59H 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te
Me Qira 1022-34G 800 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te vjeter, ne rruge ...

Dyqan me qira ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 220-13H 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Ambient tregtar me qira tek Bulevardi Blu ne Kamez.

Dyqani ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe eshte
Me Qira 524-51C 800 €

Ambient tregtar me qira tek Bulevardi Blu ne Kamez. Dyqani ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe eshte i perbere nga nje ...