Dyqan me qira tek sheshi Shtraus, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-124-36Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 970
Sipërfaqe m2 100
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Dyqan me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ambienti eshte i  organizuar ne dupleks, ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe kati i dyte prej 20m2, ne total ambienti ka siperfaqe 100m2.
Eshte e organizuar ne 2 ambiente pune, nje ambient magazine, nje tualet dhe  nje verand e shfrytezueshme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne ambientin kryesor.
Jepet me qira bosh per destinacione te ndryshme biznesi si: zyra te ndryshme , klinike, agjensi turistike etj.
Fasada e xhamit eshte mundesi mjaft e mire per reklamimin e biznesit.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore me akses te shpejte, dhe ne nje zone me kalushmeri te larte.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si : rruga Bardhyl, zona e Oxhakut, zona e Brrylit etj.

Cmimi: 100.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 218-39R 830 €

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndertesa eshte e vec
Me Qira 617-12K 850 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambjent; ...

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 940 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kate
Me Qira 1018-39L 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe buze rruge ...

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medh
Me Qira 713-27 1000 €

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medhaja te qytetit, ne ...

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 720-13V 1000 €

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...