Ambient tregtar me qira ne Kamez

ID TRR-524-51C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 160
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu, Kamez

Ambient tregtar me qira tek Bulevardi Blu ne Kamez.

Dyqani ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe eshte i perbere nga nje open space dhe nje tualet.

Ambienti eshte i gjithi i shtruar me pllake dhe i perbere nga fasade xhami.

Orientimi i dyqanit eshte kryesisht juglindor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimi natyral gjate dites.

Ambienti ka mundesi te ndryshme biznesi si klinike dentare, dyqane te ndryshme, zyre marketingu etj.

Zona ka akses te shpejte me : zonen e Institutit, zonen e Bathores etj


 Cmimi : 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ...

Ambient tregtar duplex per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe ne
Me Qira 324-64X 700 €

Ambient tregtar duplex per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 922-52G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e par
Me Qira 1123-3X 700 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 923-14R 750 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 940 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pal
Me Qira 1215-48T 790 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ekzistues ...