Dyqan me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1118-19L)

ID TRR-1118-19L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Sipërfaqe m2 220 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 220 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet brenda.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pjesa ballore eshte me fasade xhami duke mundesuar reklamimin e aktivitetit tuaj.

Dyqani pozicionohet pak metra nga rruga kryesore me nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e zhvilluar plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndonje qender estetike, zyre, dyqane te ndryshme, magazinim produkti etj.

Ka akses te lehte ne ne Zogun e Zi dhe kryqezimin e 21-dhjetorit.

Cmimi: 750 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.
Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati
Me Qira 118-24R 700 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient per zyra me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 120-55S 800 €

Ambient per zyra me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, bu
Me Qira 1217-64L 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 220-59H 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Lok
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane.

Ambienti ka nje siperfaqe
Me Qira 718-39E 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ...

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzist
Me Qira 419-43S 800 €

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...