Ambient biznesi me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-123-56R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 175
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient biznesi me qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij.
Lokali momentalisht eshte i ndare ne 3 hapsira me te vogla ku njera funksionon si bar kafe, hapsira tjeter bilardo dhe e treta hapsire gaming per lojra elektronike.
Ka nje siperfaqe totale prej 175 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 159 m2.
Prona mund te riorganizohet ne hapesira te ndryshme sipas nevojes dhe deshires.
Ofrohet i pamobiluar, me fasade xhami qe mundeson nje reklamim mjaft te mire te biznesit qe do zhvillohet.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.
Ka akses te lehte me Unazen e madhe, zonen e 21 Dhjetorit, qendren e Tiranes dhe autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi: 1000 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 940 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te ...

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shum
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Dyqan me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ambienti eshte i  organ
Me Qira 124-36Z 970 €

Dyqan me qira ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ambienti eshte i  organizuar ne dupleks, ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 1018-37L 900 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje godine ...