Lokal me qira prane Sheshit Willson ne Tirane

ID TRR-823-12R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 900
Sipërfaqe m2 80
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Lokal me qira ne rrugen Sami Frasheri prane zones se Liqenit Artificial.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 dhe rreth 20 m2 siperfaqe te shfrytezueshme e jashtme. 
Ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe i investuar.
Eshte i pajisur dhe me nje kuzhine duke ofruar mundesine per fast food.
Ka nje tualet dhe nje depo per produktet.
Zona eshte shume e preferuar dhe me aktivitet te larte.
Ka dalje direkte ne rrugen Sami Frasheri, Sheshi Willson, Parku i Liqenit Artificial, zonen e ish-Gardes etj.

Cmimi: 900 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Lokali ndodhet i vendosur ne katin per
Me Qira 316-61K 1000 €

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Lokali ndodhet i vendosur ne katin perdhe te nje pallati ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin
Me Qira 222-19N 1000 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Vorpset shume prane qendres ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge
Me Qira 516-24b 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ...

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzist
Me Qira 419-43S 800 €

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane.
Ambje
Me Qira 223-15Z 800 €

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane. Ambjenti eshte i ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 117-30K 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre k
Me Qira 1023-17G 800 €

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre kateshe. Ofron nje ...

Ambient tregtar per qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te n
Me Qira 723-60X 1000 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...