Lokal me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-718-32L)

ID TRR-718-32L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 820 Euro
Sipërfaqe m2 64 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Lokal me qera prane zones se Brrylit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme 64 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet.

Ofron hapesire te jashtme me mundesi shfrytezimi 75 m2.

Lokali ofrohet plotesisht i mobiluar dhe ka nje arredim bashkohor.

Brenda jane bere investime te ndryshme si mure te punuara me gips, ndricimi me spote te ndryshme, banaku i plotesuar me te gjitha pajisjet e nevojshme etj.

Veranda ofron nje ambient komod me hapesira te gjelberuara te mbjella me lule te ndryshme dhe tavolinat jane te pajisura me cadra dielli.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte bashkohore.

Ka akses direkt ne Bulevardin Bajram Curri, zonen e Brrylit dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Ofrohet mundesia per shitjen e biznesit me vleren 40.000 Euro dhe qera mujore 500 Euro.

Cmimi: 820 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, bu
Me Qira 1217-64L 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.
Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati
Me Qira 118-24R 700 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallatit te ri, shume p
Me Qira 318-7L 800 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallatit te ri, shume prane rruges ...

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire
Me Qira 1216-15K 740 €

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire te madhe dhe nje ...

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pa
Me Qira 219-7S 800 €

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-45b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka hyrje me ...