Ambient biznesi me qira ne Sauk te Ri ne Tirane

ID TRR-621-9V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 360 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe, me nje siperfaqe prej 360 m2.
Ambienti ofrohet i parregulluar por me mundesi per rregullim dhe modifikim ne varesi te kerkesave.
Ndodhet buze rruges kryesore, me fasade te madhe dhe ka dy ballkone te medhaja.
Ka lidhje me rrugen Hamide Dalipi, rrugen e Daxhit dhe rrugen e Tuneleve.

Cmimi: 2500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje
Me Qira 523-42X 2400 €

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...