Ndertese 5-kateshe me qira ne zonen e Kinostudios ne Tirane

ID TRR-920-4V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 2500
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleksander Moisiu

Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Agim Prodani ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2 te ndare ne 5 kate.

Ndertesa eshte e paperfunduar dhe mund te ndahet dhe rregullohet sipas preferencave tuaj.

Mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh si zyra, shkolla private, spitale etj.

Mundesi per ndertimin e nje vend parkimi prej rreth 300 m2

Ndodhet  ne nje zone mjaft te qete qe eshte zhvilluar shume kohet e fundit.

Ka akses direkt ne rrugen Agim Prodani, rrugen Aleksander Moisiu sidhe pak minuta larg qendres se TIranes.

 

Cmimi: 3500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 1119-4T 3600 €

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze rruges ...