Dyqan me qera prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-1119-72H
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 175
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Dyqan me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te sapondertuar.
Me nje siperfaqe totale prej 175 m2 dyqani organizohet ne: hapsire te hapur e cila edhe mund te ndahet sipas preferencave.
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: restorant, kafene etj.
Perpara tij ndodhet nje kopesht i cili mund te perdoret nga biznesi.
Dyqani ka nje lartesi prej 5 m dhe mund te ofroj edhe ndarje ne kate.
Pjesa e dyshemese mund te shtrohet me pllaka ose parket ne varesi te preferencave.
Ofron parkim me cmim ekstra prej 50 Euro/muaj.
Zona eshte mjaft e populluar dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses te lehte ne rrugen Perlat Rexhepi, rrugen Sulejman Delvina, rrugen Milto Tutulani, rrugen Ibrahim Rugova etj.


Price: 3500 Euro / month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira tek rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes.

Dyqani eshte ne proces nderti
Me Qira 523-23X 3525 €

Dyqan per qira tek rruga e Kavajes, shume prane qendres se Tiranes. Dyqani eshte ne proces ndertimi dhe pritet te ...

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 1119-4T 3600 €

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze rruges ...