Ambient biznesi me qira ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-722-11G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Sipërfaqe m2 113.7 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Pinari

Dyqan me qera ne rrugen Rexhep Pinari, prane Selites ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi.
Ka nje siperfaqe prej 113.7 m2 dhe eshte i organizuar ne open space dhe nje tualet. Dyqani mund te organizohet edhe ne dy ambiente te ndara.
Ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te mira.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner.
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si:farmaci, studio fotografike, agjenci turistikie, market, dyqan rrobash etj.
Ka akses direkt ne Unazen e madhe, Komunen e Parisit, Kopshtin Zoologjik, Liqenin Artificial etj.

Cmimi 500 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Me Qira 1118-60L 480 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient tregtar per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje n
Me Qira 523-31X 600 €

Ambient tregtar per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje ndertese ...

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&
Me Qira 122-37V 415 €

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje nder
Me Qira 522-42U 420 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese te re, buze ...

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 318-67R 573 €

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane.
Me Qira 822-11Z 480 €

Ambjent tregtar per qira ne Bulevardin Bajram Curri perballe Ministrise se Jashtme, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 119-4S 600 €

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te  ri. Ka ...

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri p
Me Qira 116-32b 450 €

Dyqan me qera prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...