Ambient biznesi me qira prane zones se Brrylit ne Tirane

ID TRR-123-43Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 620
Sipërfaqe m2 75
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kont Leopold Bertold

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 75m2 te organizuar ne dy ambjente open space dhe dy tualete, dhe siperfaqe verande 35m2.
Vetrata e xhamit mundeson reklamimin sa me te mire te ambjentit. 
Ndarja e ambientit ne dy ambiente me te vogla open space secili me nga nje tualet jep mundesine e ndarjes ne dy dyqane te vecuara.
Gjithashtu ambjenti eshte i pajisur me kamera sigurie, sistem ngrohje ftohje si dhe sistem ajrimi. 
Ambjenti mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme, si farmaci, zyra te ndryshme, autoshkolla, etj.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Brrylit, rrugen Bardhyl, zonen e Ali Demit etj.


Cmimi 70.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 524-48Z 500 €

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje ...

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri.
Ka nj
Me Qira 221-13D 550 €

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ambienti me siperfaqe
Me Qira 721-26F 500 €

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane. Ambienti me siperfaqe 40 m2 ndodhet ne ...

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne
Me Qira 423-40G 720 €

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne rruge ...

Ambient biznesi me qera prane  rruges Jordan Misja ne Tirane .
Pozicionohet ne katin
Me Qira 1023-21G 700 €

Ambient biznesi me qera prane  rruges Jordan Misja ne Tirane . Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati ...

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 617-49d 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient komercial me qira prane Casa Italias ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 4-k
Me Qira 921-12V 500 €

Ambient komercial me qira prane Casa Italias ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe.  Ka ...