Ambient biznesi me qira ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-522-37U
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 420 euro
Sipërfaqe m2 50 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Baushi

Ambjent biznesi me qera prane rruges Ali Baushi ne zonen e Xhamllikut.
Ndertesa eshte 1-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 50m2.
Ambjenti ka dy ndarje te medha open space dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere qe jane te vendosur ne te dyja ndarjet.
Ambjenti mund te shfrytezohet per funksione te ndryshme si market, salle interneti etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Kongresi Manastirit, Xhanfize Keko.

Cmimi 420 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 617-7K 450 €

Dyqan me qera prane Ministrise se Mjedisit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka akses ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i
Me Qira 918-19E 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e ...

Apartament per cerdhe me qera prane rruges Besim Alla ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne
Me Qira 216-44b 300 €

Apartament per cerdhe me qera prane rruges Besim Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Tom Plezha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi p
Me Qira 523-59X 300 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Tom Plezha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallatesh. Ka nje ...

Ambient biznesi me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38
Me Qira 522-35U 500 €

Ambient biznesi me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m2, e ...

Dyqan per qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te
Me Qira 424-44C 500 €

Dyqan per qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane . Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje ndertese ...

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi.
Me nj
Me Qira 120-10T 400 €

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qira prane Sheshit Adem Jashari ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nend
Me Qira 621-12V 550 €

Dyqan me qira prane Sheshit Adem Jashari ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nendheshem te nje ...