Ambient biznesi me qira prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1122-12Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 117
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosco

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor shume prane kishes.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 117 m2 e organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Zyra eshte e shtruar e gjitha me pllaka, eshte e sapoinvestuar me sistem elektrik, hidraulik, pantinimi, vetrata, ndricimi, ajrimi dhe kondicionimi.
Sistemi i ajrimit dhe i kondicionimit jane qendror.
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, si zyra finance, avokatie, klinike, zyra programimi, fondacione etj.
Ndertesa ofron administrim ashensor dhe siguri.
Fasada e xhamit eshte nje mundesi shume e mire per reklamimin e biznesit.
Zona ofron akses te lehte me zonen e Zogut te Zi, zonen e Laprakes, rrugen Jordan Misja etj.


Cmimi 800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1222-2G 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 850 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 415-43b 850 €

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese ...

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne
Me Qira 223-48Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...