Ambient biznesi per shitje ne Kamez

ID TRS-1222-57V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Sipërfaqe m2 55
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu, Kamez

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri buze rruge.

Ka nje hapesire prej 55 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space, 1 tualet dhe ballkon.
Eshte I pajisur me system ventilimi , system kondicionimi ne gjithe ambientin e brendshem dhe ballkon druri.
Mund te jete i pershtatshem per disa veprimtari biznesi si: Zyra te ndryshme , Agjensi , Dyqan , Bar-kafe , qender kursesh , etj.

 

Cmimi: 3000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shum
Në Shitje 1118-31L 150.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te pallatit, shume prane rruges ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i ...

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sa
Në Shitje 515-6b 145.000 €

Lokal per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze ...

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siper
Në Shitje 413-28 150.000 €

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 82m2 te ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume
Në Shitje 417-33K 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 1118-12E 150.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Në Shitje 524-16Z 143.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Qendres, ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te ...