Ambient tregtar ne shitje ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRS-222-22V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000
Sipërfaqe m2 123
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ri me hyrje te vecante. 
Ka nje siperfaqe te hipotekuar 123 m2 dhe siperfaqe te shfrytezueshme 145 m2 e organizuar ne forme dupleksi me 3 ambiente, dy tualete, depo dhe shkalle. 
Dyqani eshte i investuar, sistem audio, ndricim dhe instalime elektrike te rinovuara plotesisht. 
I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si lokal, ambiente zyrash, njesi tregtare etj. 
Ekziston mundesi per rimodelim dhe krijim i hapesirave te ndryshme ne varesi te aktivitetit. 
Ngrohja dhe ftohja me sistem aspirim kondicionimi. 
Fasada e madhe e xhamit ofron mundesi te shkelqyera reklamimi sidhe ndricim te bollshem natyral. 
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore, me akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, Sheshin Avni Rustemi dhe 5 min larg qendres se Tiranes. 
Pajisur me certifikate pronesi.

 

Cmimi: 180.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat
Në Shitje 815-1b 185.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe
Në Shitje 416-38K 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe ndodhet ne katin ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...