Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRS-1222-46A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 euro
Sipërfaqe m2 35.3 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare, i ngritur me shkalle, ne nje pallat te vjeter buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 35.3 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet.
Ofrohet i pamobiluar dhe eshte i pajisur me fasade xhami.
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per dyqan, zyre dhe ofron mundesi te mira reklamimi.
Zona eshte mjaft e aksesueshme, lidhet direkt me Zogun e Zi, rrugen e Kavajes, rrugen Mine Peza dhe Qendren.

Cmimi: 160.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Themistokli Germenji  ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin gjysem &nbs
Në Shitje 116-20K 150.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Themistokli Germenji  ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin gjysem  te nendheshem te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleks
Në Shitje 918-33E 150.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati t
Në Shitje 222-35V 150.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri buze ...

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 1118-12E 150.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kat
Në Shitje 1214-17r 165.000 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ...

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri
Në Shitje 1017-21L 150.000 €

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe
Në Shitje 424-33X 170.000 €

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te ...