Ambient biznesi per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane

ID TRS-122-33V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Sipërfaqe m2 78.11
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Ambient lokali per shitje afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78,11 m2 dhe siperfaqe verande e shfrytezueshme prej rreth 70 m2. 
Organizohet ne nje ambient te madh, tualet dhe ambient i jashtem i shfrytezueshem. 
Dyqani ofrohet plotesisht i mobiliuar me te gjitha pajisjet dhe gati per zhvillim aktiviteti  
Lokali eshte me klientele te rregullt dhe ne gjendje pune prej 10 vitesh. 
Pallati ndodhet ne nje kompleks te njohur dhe te populluar.
Ka akses direkt ne rrugen Muzaket, rrugen Eshref Frasheri dhe prane rruges Don Bosko. 
Pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 200.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti pozicionohet buze
Në Shitje 821-1V 203.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen kryesore te kavajes prane kryqezimit 21-Dhjetori ne Tirane.

Siperfaqja
Në Shitje 617-62K 210.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen kryesore te kavajes prane kryqezimit 21-Dhjetori ne Tirane. Siperfaqja totale e dyqanit ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-18A 210.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe i ngritur ...

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit, ne rrugen Xhanfize Keko.

Lokali ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 1217-38R 204.000 €

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit, ne rrugen Xhanfize Keko. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te r
Në Shitje 414-40b 199.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri prane freskut ne ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.

Siperfaqja e brends
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...