Ambient hosteli per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRS-921-18V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 187.200
Sipërfaqe m2 144
Tualete 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane rruges Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe organizohet ne 5 dhoma gjumi, 4 banjo dhe ballkon.
Ambienti ofrohet i mobiluar me kushte mjaft komode.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar neper dhoma.
Aktiviteti eshte ne gjendje pune dhe me xhiro mujore te larta.
Disa nga ambientet jane te ndara me gips dhe mund te modifikohen sipas deshires.
Vila ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe shume prane qendres, e cila e ben edhe me te suksesshme per biznesin.
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1300 euro/ m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.
Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duk
Në Shitje 1014-38j 190.000 €

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duke qene se eshte i ...

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistu
Në Shitje 1114-18j 185.500 €

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 180.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ...

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 717-57d 200.000 €

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te r
Në Shitje 414-40b 199.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri prane freskut ne ...

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes.
Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nj
Në Shitje 417-43K 200.000 €

Bar-Lokal dhe depo per shitje ne rrugen e Kavajes. Lokali gjendet ne katin e 3-te ne brendesi te nje qendre tregetare ...