Dyqan ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-822-42G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 Euro
Sipërfaqe m2 60 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi shume te mira reklamimi.
Ka nje siperfaqje prej 60m2, te organizuar ne ambient open space, nje tualet dhe nje depo. Dyqani mund te organizohet edhe ne dy ambiente te ndara, sipas aktivitetit te biznesit
Ofrohet i pamobiluar me punime te brendshme te mira.
Dyqani eshte ne funksion marketi prej disa vitesh, por eshte i pershtatshem edhe per nje sere aktivitetesh te tjera biznesi.
Pika me e forte e ambientit eshte vendodhja ne rruge kryesore. Ndodhet ne nje zone mjaft popullore dhe te kerkuar.
Ka akses direkt ne Rrugen e Kavajes, 21 Dhjetorin, rrugen Artan Lenja, Muhamet Gjollesha etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 180.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-51X 172.500 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe
Në Shitje 424-33X 170.000 €

Ambient tregtar duplex per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 170.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.

Siperfaqja e brends
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 218-35R 175.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...