Ambient komercial ne shitje ne zonen e Freskut, ne Tirane

ID TRS-223-32R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 57.000
Sipërfaqe m2 310
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sotir Caci

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 310 m2 te organiozuar ne nje hapsire open space.
E gjithe njesia eshte e shtuar me pllaka dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Gjithashtu eshte mjaft e pershtatshme per investim dhe mund te perdoret per qellime te ndryshme.
Ofron gjithashtu dhe mundesi ndarje ne dy apartamente per banim. 

Cmimi: 57.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Sitki Cico, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare, ne bodrumin e nje nje
Në Shitje 518-43E 50.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sitki Cico, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare, ne bodrumin e nje nje pallati te ri, ...

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një nd&e
Në Shitje 1120-2i 70.000 €

Dyqan për shitje në rrugën Fadil Rada në katin e parë të një ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Thoma Filipeu ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 220-39H 47.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Thoma Filipeu ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Dyqani ka ...

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 116-19K 50.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne nje ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1015-35j 55.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet.
Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te
Në Shitje 1222-4R 65.000 €

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet. Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te
Në Shitje 820-2D 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Thoma Koxhaj tek Pallatet Cabej ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 823-26R 50.000 €

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Thoma Koxhaj tek Pallatet Cabej ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...