Ambient biznesi ne shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-1022-1G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 55.000
Sipërfaqe m2 32 m2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 32 m2 te organizaur ne ambient open space dhe nje tualet.
Ambienti ofrohet bosh dhe ne gjendje te mire. Eshte I gjithi I shtruar me parket.
Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si: Zyre avokatie, zyre noterie, 
dyqane te ndryshme etj.
Fasada e xhamit ofron mundesi te mira reklamimi.
Avantazh kryesor ka pozicionimin buze rruges kryesore dhe ka akses direkt ne rruge te tjera te zones se Bllokut si: Rugen Pjeter Bogdani, sheshin Willson etj.

Ne zone ka edhe mundesi parkimi.

Cmimi 55.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Në Shitje 713-56 64.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te mire dhe te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Thoma Filipeu ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 220-39H 47.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Thoma Filipeu ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Dyqani ka ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te
Në Shitje 918-32E 62.700 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rru
Në Shitje 414-16jj 60.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rrugen qe e lidh me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Kjo prone ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 416-11K 42.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri 10 ...

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 116-19K 50.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Anastas Kullurioti ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare ne nje pallat
Në Shitje 714-16b 45.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri ne Tirane. ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sitki Cico, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare, ne bodrumin e nje nje
Në Shitje 518-43E 50.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sitki Cico, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare, ne bodrumin e nje nje pallati te ri, ...