Ambient me qera per zyra tek Selvia ne Tirane

ID TRR-818-11E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 131
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tafaj

Ambient me qera per zyra ne rrugen Tafaj ne zonen tek Selvia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Siperfaqja prej 131 m2 organizohet ne 3 dhoma, nje hapesire openspace, korridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Punimet ne apartament jane mjaft cilesore, me dyer, dritare dhe pllaka shume te mira. Kater kondicionere jane te instaluar ne secilen nga hapesirat.

Ambienti ofrohet bosh. Mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Ndodhet ne nje zone shume te qete. Poshte pallatit ka hapesira per te pushuar, ashtu si edhe ne ballkone. Ndertesa rrethohet me peme dhe gjelberim.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ka akses te lehte ne rrugen e Dibres, ne rrugen e Barrikadave, ne bulevardin Zogu I, ne zonen e Pazarit te Ri dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 

 

Cmimi: 550 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-58b 600 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-45L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zengo Antoniu ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 419-73S 500 €

Zyre me qera prane Ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Androniqi Zengo Antoniu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume prane me Librin Universitar dh
Me Qira 217-28a) 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume prane me Librin Universitar dhe me zonen e ...