Ambient per shitje tek Kthesa e Kamzes, Tirane

ID TRS-423-48X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 152.400
Sipërfaqe m2 127.2 M2
Tualete 8
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kastriotet

Ambient biznesi per shitje prane rruges Kastriotet, dhe terminalit te autobusave, ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri.
Banesa disponon dokumentacion te rregullt, ka nje siperfaqe prej 127 m2 dhe mund te ndahet lehtesisht ne dy apartamente te ndryshme.
I gjithe ambienti eshte pershtatur dhe ka funksionuar me pare si hostel dhe njera ane e tij  me siperfaqe 94 m2 perbehet nga 7 dhoma gjumi dhe ne pjesen tjeter ndodhet tualeti i perbashket me siperfaqe 33 m2. Ambienti ka dhe nje verande te perbashket te shfrytezueshme rreth 200 m2. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nga kondicioner me sistem qendror ne cdo ambjent te nderteses. 
Ndertesa e ka drejtimin nga jugu dhe veranda e cila goditet nga drita lehtesisht.
Pallati ju ofron siguri, qetesi dhe administrim, gjithashtu dhe mundesi parkimi ne zonat perreth.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, noteri, avokat, studio, klinike, fondacion e shume biznese te tjera.
Pallati ndodhet ne zone te zhvilluar dhe ne nje kompleks te qete ne te cilin mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si lokale, restorante, markete, etj.
Ndertesa ka akses te shpejte ne autostraden Tirane-Durres, ne terminalin e autobusave te jugut dhe te veriut, ne hyrje te Tiranes dhe ne aeroportin Nene Tereza.
Cmimi: 1200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siper
Në Shitje 413-28 150.000 €

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 82m2 te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 ku pj
Në Shitje 1217-11R 150.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 ku pjesa e brendshme ...

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te
Në Shitje 116-21b 150.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez.
Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizu
Në Shitje 1222-57V 155.000 €

Ambient Biznesi per shitje te Bulevardi Blu ne Kamez. Ka nje hapesire prej 55 m2 , eshte i organizuar ne nje ambient ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2
Në Shitje 522-34U 165.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Në Shitje 1014-46j 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te nje palla
Në Shitje 821-28F 145.000 €

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te nje pallati ekzistues dhe ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume
Në Shitje 417-33K 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e perdhes te nje pallati te ri shume prane zones se ...