Dyqan per shitje prane Sheshit Willson ne Tirane

ID TRS-621-27V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000
Sipërfaqe m2 38.8 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes.
Siperfaqja e dyqanit eshte 38.8 m2 duke u organizuar ne 1 ambient dhe tualet.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.
Ka orientimin nga veri-lindja.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe lidhet me rrugen Sami Frasheri, rrugen Sulejman Delvina dhe rrugen Abdyl Frasheri.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 100.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane.
Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin
Në Shitje 1221-35V 103.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Loni Ligori ne Tirane. Eshte i pozicionuar buze rruge ne katin perdhe te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 116-7K 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te sapo ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Në Shitje 418-57L 97.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 523-57X 88.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 620-20V 98.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane ...

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri b
Në Shitje 322-13V 108.750 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 1119-55S 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Në Shitje 224-45Z 95.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Karl Gega, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe ...