Ambient per zyra me qera ne qender te Tiranes

ID TRR-713-31
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2300
Kati 3
Sipërfaqe m2 223.39
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave
Planimetria Shkarko

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Siperfaqen prej 223.39 m2 mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj.

Aktualisht ambjenti eshte i ndare ne 7 zyra,dy depo dhe dy tualete.

Ndarjet jane te realizuara me mure gipsi dhe eshte e lehte riorganizimi i siperfaqes sipas nevojes.

Me vetrata te larta xhami, keni mundesi te reklamoni me se miri biznesin tuaj.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te njohur te qytetit, shume prane Qendres se Tiranes.

Punimet e brendshme jane teper cilesore, me sistem qendror ngrohje-ftohje, sistem kondicionimi, pajisje anti zjarr, e shume fasilitete te tjera.

Ne te do te gjeni ashensor, siguri dhe administrim 24 h.

 

Cmimi: 2300 euro (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me
Me Qira 921-2F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 921-1F 2200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ...