Ambient zyre me qira ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane

ID TRR-921-2F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2200
Kati 2
Sipërfaqe m2 275
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hapesira eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, e vendosur ne katin e dyte.
Zyra ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 75 m2 siperfaqe verande me pamje te hapur.
Ambienti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohore dhe mobilim te ri me 20 poste pune, dy tualete dhe 5 ambiente te ndara me mure te pamodifikueshme.
Njera nga zyrat ndodhet ne pjesen e verandes, kurse 4 te tjerat ne pjesen e brendshme. Ofrohen dhe dy depo te vogla per te mbajtur materiale te ndryshme.
Cmimi ka te perfshire administrimin dhe mirembajtjen.

Cmimi 2200 euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-
Me Qira 716-9K 2300 €

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godi
Me Qira 1016-23K 2300 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godine 4 kateshe me ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 713-31 2300 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...