Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1217-68R)

ID TRR-1217-68R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi Toptani.

Siperfaqja totale prej 130 m2 organizohet ne nje ambient te hapur, i gjithi ne funksion te llojit te veprimtarise qe do te hapet. 

Ndodhet ne nje ndertese me punime shume cilesore qe ofron lehtesi ne gjetjen e klienteve per shkak te funksionit si qender biznesi.

Pjesa ballore eshte me vetrate xhami qe lejon nje reklamim shume te mire te biznesit.

Qendra e biznesit gjithashtu kujdeset per nje administrim te ambienteve te perbashketa, siguri te larte, ngrohje dhe ftohje qendrore dhe sherbime te tjera qe mund te gjenden ne brendesi.

Ne cmim jane te perfshira te gjitha keto se bashku me taksat.

Ne kete ndertese operojne shume zyra dhe biznese te njohura ne Tirane, si Shqiptare ashtu edhe te huaja.

 

Cmimi 1450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 319-62L 1500 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne
Me Qira 818-13E 1500 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne Tirane. Ndodhet ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe bu
Me Qira 318-75L 1500 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe buze rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ambjent ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te
Me Qira 314-35j 1500 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ambjent ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 118-59L 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...