Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1021-40N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 6
Sipërfaqe m2 132.5
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament per zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te mirenjohura dhe me te pelqyeshme si per banim ashtu edhe per zhvillim biznesi.
Kjo zyre ndodhet pikerisht ne kete zone, ne katin e gjashte banim te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor.
Siperfaqja prej 132.5 m2 ndahet ne 2 ambiente, 1 kuzhine ne aneks, 2 banjo dhe 1 ballkon.
Ambient per zyre ofrohet pjeserisht i mobiluar ku vetem kuzhina eshte e kompletuar me mjetet e nevojshme dhe e gjithe hapesira eshte e shtruar me pllaka.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioneret e vendosur ne cdo dhome.
Orientohet nga veri perendimi duke lejuar ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Lidhet me rruget e rendesishme si rruga Ismail Qemali, rruga Pjeter Bogdani, Brigada VIII dhe ka dalje direkte tek Bulevardi Bajram Curri.

Cmimi: 1200 euro/muaj (tatim I perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 1118-24L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1020-30V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...