Ambient tregtar duplex per qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-324-64X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 70
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Ambient tregtar duplex per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te nje pallati te ri.. 
Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2. 
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space. 
Katet lidhen me njeri tjetrin me ane te shkalleve te brendshme.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere te pozicionuar ne dy ambientet open space. 
Ne disponim te ambientit eshte dhe nje verande prej 50 m2. 
Pjesa e perparme e ambientit eshte e veshur me fasade xhami ne te dyja katet duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi. 
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, lokale, restorante, markete e shume te tjera.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me akses te menjehershem ne rruge kryesore, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira tek rruga Karl Gega shume prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 324-57Z 720 €

Dyqan me qira tek rruga Karl Gega shume prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 923-14R 750 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Dyqan me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 517-26d 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pal
Me Qira 1215-48T 790 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ekzistues ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallatit te ri, shume p
Me Qira 318-7L 800 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallatit te ri, shume prane rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane.

Ambienti ka nje siperfaqe
Me Qira 718-39E 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ...