Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-521-12D
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 137 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nexho Konomi

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje kompleksi te ri, me nje siperfaqe prej 137 m2 dhe verande me siperfaqe 74 m2.
Ofrohet i mobiluar, me kend lojerash, tre tavolina brenda, 11 tavolina jashte.
Ky investim i ri ofron nje ambient gjelberues perreth dhe ka tre muaj ne gjendje pune.
Restoranti mundeson nje hapesire te bollshme per nje xhiro te kendshme.
Ndodhet prane kompleksit Green City, me akses te lehte ne rrugen Teodor Keko.

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Ambient tregtar me qira ne Bllokun Gintash prane Laprakes. 
Aktualisht ambienti eshte ne gjend
Me Qira 523-29X 840 €

Ambient tregtar me qira ne Bllokun Gintash prane Laprakes.  Aktualisht ambienti eshte ne gjendje pune dhe ka ...

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 218-39R 830 €

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe ...

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me
Me Qira 213-40 800 €

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me siperfaqe 100 ...

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rru
Me Qira 322-38N 600 €

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges ...

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 119-4S 600 €

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te  ri. Ka ...

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri bre
Me Qira 519-55T 600 €

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje qendre ...

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ...