Ambient tregtar me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1122-7G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Sipërfaqe m2 95 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne ambient open space, nje bodrum dhe nje tualet.
Hapesira ofrohet e pamobiluar dhe ka qene per shume kohe me funksion magazine.
Ka nje kondicioner te instaluar qe ben te mundur ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Ka faqen hyrese me nje fasade xhami qe lejon edhe reklamimin e prones, gjithashtu eshte e pajisur me qepen dhe ofron siguri.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: magazine, dyqan, laborator, palester etj.
Ka akses direkt ne zonen e 21 Dhjetorit, Vasil Shanto, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Cmimi 900 Euro/ Muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane.
Ambje
Me Qira 223-15Z 800 €

Dyqan per qira ne ne fillim te rruges Teodor Keka prane zones Fabrikes se Miellit, ne Tirane. Ambjenti eshte i ...

Dyqan me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane.
Ky dyqan ndodhet ne katin e pare te pallatit,
Me Qira 1113-44 800 €

Dyqan me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Ky dyqan ndodhet ne katin e pare te pallatit, buze rruges ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 220-59H 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shemsie Haka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane
Me Qira 822-49Z 1000 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane mozaikut te ...

Dyqan me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buz
Me Qira 719-29T 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges ...

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje p
Me Qira 216-31d 1000 €

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pallat te ri dhe ...

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks
Me Qira 815-31b 1000 €

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 218-52d 1000 €

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka ...