Ambient zyre me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-223-39G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irdiz Dollaku

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne dy ambiente pune te ndara dhe dy tualete.
Ambienti eshte i investuar me ndricim LED dhe eshte i shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Jepet i pamobiluar dhe dhomat ofrojne hapesira te bollshme duke krijuar edhe mundesi ndarje ne ambiente te tjera.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne dy dhomat.
Eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si: qender kursesh, zyra projektimi, bar-kafe, bar- ristorante, klinika dentare etj.
Vetrata e xhamit ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Ka akses direkt ne rrugen Ali Demi, rruga Kont Leopold Blum, zonen e Brrylit etj.

Cmimi: 800 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 923-14R 750 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shum
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 922-52G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, shume prane ...

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 189 m2 dhe
Me Qira 622-9U 850 €

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 189 m2 dhe siperfaqe trualli ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndertesa eshte e vec
Me Qira 617-12K 850 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Mehmet Bracaj shume prane rruges Fortuzi ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambjent; ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 1122-7G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter prane ...