Dyqan me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1117-41L)

ID TRR-1117-41L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.

Ka siperfaqe totale prej 100m te organizuar ne nje ambient open space sebashku me tualet Brenda.

Dyqani ka nje lartesi prej 4.20m me mundesi ndarje ne dy kate te brendshme.

Pjesa ballore eshte eshte me vetrate xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Dyqani eshte i  ndricuar me drite natyrale pothuajse gjith dites dhe ka orientim nga veriu.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: zyre noterie, avokati, qender estetike, kancelari, lokale te ndryshme etj.

Pallati ofron kushte bashkohore, administrim, kamera sigurie 24-ore dhe hapsira te gjelberuara.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar se fundmi prane te gjitha sherbimeve te nevojshme. 

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, Liqenit Artificial dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi: 1000 Euro/muaj (perfshire taksat).

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 1018-37L 900 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje godine ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te r
Me Qira 419-77T 900 €

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge.
Dy
Me Qira 220-13H 900 €

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Dyqani ka nje ...