Ambient tregtar me qira ne Zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-223-25R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 260
Sipërfaqe m2 35
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Astrit Losha

Ambient tregtar per qira ne rrugen Astrit Losha ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2 te organizuar ne 1 ambient dhe tualet.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe fasada e saj e xhamit ofron nje reklamim shume te mire te biznesit qe do te zhvillohet.
Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si market, studio, zyra apo agjensi  te ndryshme etj.
Me pare ka funksionuar sin je studio picture dhe arti.
Ofrohet e pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Teodor Keko, rrugen Autostraden Tirane-Elbasan, dhe Autostraden Tirane-Durres.

Cmimi: 260 Euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gj
Me Qira 616-49K 370 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjimnazit Sami ...

Dyqan me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 3-kat
Me Qira 219-11L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 3-kateshe prane rruges ...

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa bizne
Me Qira 215-59m 220 €

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa biznese. Me nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te r
Me Qira 517-5K 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri me fasade xhami ...

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne
Me Qira 822-7Z 350 €

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne rruge kryesore dhe ...

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 d
Me Qira 821-14F 200 €

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-44b 250 €

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar ...