Dyqan me qera prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane (TRR-915-65b)

ID TRR-915-65b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 200 Euro
Sipërfaqe m2 37 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 37 m2 e cila perfshin nje hapesire bosh, dhome te vogel brenda dhe nje tualet.

Ai eshte perdorur me pare si lokal por mund te sherbeje edhe per zyra te ndryshme, avokat, noteri, minimarket, dyqan etj. 

Perpara saj ka oborr dhe ju mund ta shfrytezoni ate ne varesi te funksioneve tuaja.

Kjo prone ka fasade xhami e cila ju ndihmon ju ne reklamimin sa me te mire te biznesit tuaj.

Zona eshte e zhvilluar, e qete dhe shume e aksesueshme ne kembe, vetem 1 km larg qendres se Tiranes.

Biznese dhe aktivitete te shumellojshme ndodhen ne kete zone. Gjithashtu rruga kryesore ka nje numer te madh kembesoresh.

Cmimi 200 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater
Me Qira 918-13d 300 €

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater katesh. Ka nje ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane
Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, bu
Me Qira 816-24b 237 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Dyqan me qera ne zonen e Unazes se Re, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e par
Me Qira 119-27S 300 €

Dyqan me qera ne zonen e Unazes se Re, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 220-19H 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.
D
Me Qira 1119-29T 170 €

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Dyqani ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 217-14L 250 €

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka ...

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 916-17K 120 €

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne nje nga zonat ...